Jesteś tu:
Zwierzęta w Radomiu > Porady lekarza weterynarii
A- A A+

Porady lekarza weterynarii

Co każdy właściciel czworonoga, wiedzieć powinien. Przeczytaj porady lekarza weterynarii.

 

Artykuły redaguje Lekarz weterynarii Katarzyna Zwierzchowska absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (rocznik 2009). Obecnie pracuje na stanowisku kierownika w jednej z radomskich lecznic i kontynuuje naukę na podyplomowym studium specjalizacyjnym "Choroby psów i kotów " UP w Lublinie.

,,Decyzja o zaopiekowaniu się zwierzęciem powinna być głęboko przemyślana, niesie ze sobą bowiem nie tylko przyjemności ale i wiele obowiązków. Każdy właściciel powinien zatroszczyć się zarówno o pełną miskę psa czy kota i przysłowiowy dach nad głową, ale również zadbać o zdrowie i prawidłowy rozwój swojego pupila. Profilaktyka chorób to temat rzeka w weterynarii, zatem z konieczności ograniczę się do rzeczy najważniejszych..."

 

Delicious is the place to collect and showcase your passions fro Find us on Facebook Add us to your circles on google+ Connect with us on LinkedIn Myspace jest wiodącym serwisem typu social entertainment Follow us on Twitter Teksty zdjęcia filmy, wszystko, co chcesz powiedzieć światu